Про компанію

ЧОМУ З Компанією N&Y Consult?

Феміда. Компанія N&Y Consult

Компанія N&Y Consult працює більше семи років на ринку послуг, створена з метою комплексної підтримки і супроводу бізнесу в усіх регіонах України, а також для захисту інтересів українських компаній у СНД і інших країнах.

Основні напрямки діяльності: надання фінансових та інвестиційних послуг, кредитування, купівля-продаж готового бізнесу, а також комплексу послуг для бізнесу в сфері корпоративного права, консалтингу, аудиту, сертифікації, реєстрації підприємств, ліцензування, отримання дозволів та погоджень в Україні.

Спільно з банками-партнерами N&Y Consult надає повний комлекс послуг за рішеннями для електронної комерції в Україні і ЄС: організацію вашого бізнесу в мережі "під ключ" з відкриттям мерчант-акаунт для прийому он-лайн платежів ваших клієнтів у режимі 24/7 з використанням банківських карт VISA / Mastecard.

Ряд регіональних і зарубіжних партнерів, що постійно поповнюється, сприяє ефективному вирішенню питань наших клієнтів. Ми завжди працюємо на потрібний Вам результат, і зробимо все для його досягнення в потрібні терміни, враховуючи Ваші побажання і вимоги!

Детальніше про послуги, які представляються N&Y Consult, Ви можете дізнатися, звернувшись до відповідних розділів нашого сайту.

Якщо Ви не знайшли відповіді на питання, що цікавить, або Вам буде необхідна додаткова інформація - ми раді будемо надати детальну консультацію по телефону або електронній пошті.

Ми переконані, що основою Вашого успіху на українському та міжнародному ринку є швидке реагування на зміни та правильний вибір бізнес-партнерів.

Наші фахівці допоможуть Вам ефективно використовувати всі доступні на сьогоднішній день інструменти і методи роботи на українському ринку, нададуть усю необхідну інформацію, проведуть необхідну аналітичну обробку та дадуть професійні рекомендації, підготують і оформлять потрібні вам документи і дозволи, розроблять стратегію подальшої роботи і, таким чином , забезпечать подальший успішний розвиток Вашого бізнесу.

Погодьтеся, Ваш час коштує грошей! Ми цінуємо його і тому завжди пропонуємо тільки кращі рішення, реалізовані в максимально стислі терміни, і зробимо все, щоб Ваша компанія стала Лідером на українському ринку!

Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! Успіхів Вам у бізнесі!